UA RU

Блог

Розробка та виробництво протеїнових батончиків Lipo Bar
13.12.2023
Зараз ви дізнаєтеся абсолютно все про виробництво протеїнових батончиків Lipo Bar, включаючи особливості складу та чому було прийнято рішення використовувати ті чи інші інгредієнти.
Читати далі
Чи дають протеїнові батончики вам додаткову енергію?
02.11.2023
Давайте відразу поставимо одну жирну крапку у твердженні, що “Протеїн – джерело енергії”. Чимало людей чомусь розглядають вуглеводи, білки, жири і навіть кофеїн в одній площині, стверджуючи, що всі вони сприяють підвищенню енергетичного потенціалу.
Читати далі
Коли найкраще їсти протеїнові батончики?
01.11.2023
Протеїнові батончики є найуніверсальнішим і найпростішим у вживанні продуктом для насичення організму білком, а також для втамування почуття голоду. Їх часто ставлять в один ряд із порошковим протеїном та стандартною їжею, намагаючись вказати на переваги та недоліки, доцільність вживання, зважуючи всі за та проти білкового батончика.
Читати далі
Чим корисні протеїнові батончики?
31.10.2023
Корисні властивості протеїнових батончиків мають чіткі грані між правдою і вигадкою, але відразу розібратися у всіх тонкощах звичайній людині може бути досить складно. Маркетинг, маса тверджень без доказової бази, навмисне придумані “факти”, непорозуміння цільового призначення білкових батончиків роблять із цього унікального, смачного та корисного продукту величезне поле для низькосортних міфів та пліток. Це стосується ширших мас споживачів, оскільки більшість спортсменів і ЗСЖників чудово обізнані про всю користь протеїнової смакоти.
Читати далі
Чи допомогають протеїнові батончики схуднути ?
27.10.2023
Що таке протеїновий батончик з точки зору загальної класифікації продукту? Правильно, це звичайна їжа зі своїми особливостями впливу на організм, як власне і інша їжа.
Читати далі