UA RU

Доставка і оплата

Ми надаємо нашим клієнтам зручний спосіб оплати та доставки протеїнових батончиків Lipo Bar. Перед оформленням замовлення, будь ласка, ознайомтеся із правилами придбання нашої продукції, щоб уникнути спірних ситуацій.

Доставка протеїнових батончиків Lipo Bar по Україні

Доставка здійснюється по всій території України через компанію Нова Пошта. Оформлення доставки замовлень максимально просте:

 1. Після оформлення покупки та її підтвердження менеджером інтернет-магазину lipobar.ua вам прийде повідомлення (sms або на месенджер) з номером вашого замовлення.
 2. Після комплектування та пакування замовлення ви отримаєте повідомлення з номером ТТН (товарно-транспортна накладна) компанії Нова Пошта.
 3. Відправлення здійснюється щодня крім неділі. Замовлення, оформлені у суботу, відправляються у понеділок.
 4. У свята графік відправлення замовлень може зміщуватися через вихідні дні або коротку робочу зміну в компанії Нова Пошта. Тому перед замовленням у святкові дні краще попередньо ознайомтеся з графіком роботи відділень Нової Пошти на їхньому офіційному сайті, а також розрахуйте терміни доставки в калькуляторі – терміни доставки.
 5. Обов'язково перевірте продукцію на цілісність та комплектацію при отриманні.

Безкоштовна доставка Lipo Bar по Україні

Доставка протеїнових батончиків Lipo Bar здійснюється за наш рахунок:

 • доставка нашим кур'єром по Києву;
 • на відділення Нової Пошти;
 • в поштомат Нової Пошти;
 • адресна доставка кур'єром Нової Пошти.

Оплата замовлень на сайті lipobar.ua

Купити протеїнові батончики Липо Бар можна за умови 100% оплати товару. При переказі фінансів на розрахунковий рахунок враховуйте строки надходження коштів. Вони можуть зараховуватися миттєво або переказ може зайняти до трьох робочих днів, залежно від вашої комерційної кредитно-фінансової організації (банківської картки), терміналу, що використовується, і т.д.

Важлива інформація щодо придбання протеїнових батончиків Lipo Bar

Для того, щоб покупка в нашому інтернет-магазині залишила у вас виключно позитивні емоції, ознайомтеся з наступною інформацією:

 1. Мінімальне замовлення - 20 батончиків (одна упаковка).
 2. Протеїнові батончики Lipo Bar доставляються до будь-якого регіону України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Також не забувайте, що за правилами компанії «Нова Пошта» посилка після надходження на відділення зберігається протягом п'яти робочих днів. Після цього відправлення вважається незатребуваним і посилка покупця повертається відправнику.

Правила отримання посилки з протеїновими батончиками Lipo Bar у відділенні Нова Пошта

Щоб уникнути непорозуміння та спірних ситуацій з нашими дорогими клієнтами, ми настійно рекомендуємо отримувати замовлення за наступним алгоритмом:

 1. Оглядати товар виключно у поштовому відділенні та краще у присутності оператора.
 2. Ми завжди ретельно пакуємо товар. Тому при виявленні пошкодженої продукції, нестачі комплектації та будь-яких інших проблем із замовленням необхідно зробити фото/відеофіксацію та відмовитися від отримання посилки. Після цього скласти акт із претензією у присутності співробітника Нової Пошти.

Магазин lipobar.ua не несе відповідальності перед клієнтом за будь-які проблеми з товаром, отриманим без попереднього огляду за вказаними вище пунктами.